Kontakt

PLL fastighetsförvaltning AB
Norra Gubberogatan 22
416 63 Göteborg

 

Telefon: 031-19 80 19
Mail: info@pllfastighet.se

Kim Larsson, VD
kim.larsson@pllfastighet.se

 

Victor Tobin, förvaltare
victor.tobin@pllfastighet.se

Mats Larsson, områdesansvarig Bellevue
mats.larsson@pllfastighet.se

Andreas Rekstad, Arbetsledare
andreas.rekstad@pllfastighet.se

 

Nina Danielsen, administration och kundservice
nina.danielsen@pllfastighet.se

Jonas Gottlander, Arbetsledare Bygg
jonas.gottlander@pllfastighet.se

Hitta hit

Tjänster

Felanmälan

Offert

Kontakt

PLL fastighetsförvaltning ska präglas av personligt och professionellt bemötande av kompetent personal som levererar tjänster med hög kvalité.

Kontakta oss »