Kontakt

PLL fastighetsförvaltning AB
Parkvägen 2
433 60 Sävedalen 

 

Telefon: 031-19 80 19
Mail: info@pllfastighet.se

Kim Larsson, VD
kim.larsson@pllfastighet.se

 

Alexander Johansson,
Ekonomi 
alexander.johansson@pllfastighet.se

Mats Larsson, Arbetsledare fastighetsskötsel
mats.larsson@pllfastighet.se

Marcus,
Ekonomisk förvaltare
marcus@pllfastighet.se

 

Oskar Kardell, Förvaltare & Underhållsplanering
oskar.kardell@pllfastighet.se

Anders Jonson, Förvaltare hyresrätter
anders.jonson@pllfastighet.se

Mats Larsson, Förvaltare & områdesansvarig Bellevue
mats.larsson@pllfastighet.se

Hitta hit

Tjänster

Felanmälan

Offert

Kontakt

PLL fastighetsförvaltning ska präglas av personligt och professionellt bemötande av kompetent personal som levererar tjänster med hög kvalité.

Kontakta oss »